سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
کد مطلب: ۱۱۴۵۸

مهدویت

"مهمتدین عامل در استقامت برای رسیدن به معیت با امام زمان (عج) 

::> ولایت آنلاین، گروه عقاید < ::
کسانی که برای ظهور شهید شدند با ظهور برخواهند گشت.

بسم الله الرّحمن الرّحیم 

"مهمتدین عامل در استقامت برای رسیدن به معیت با امام زمان (عج): 

کسانی که برای ظهور شهید شدند با ظهور برخواهند گشت. دوباره آنها را خواهیم دید. زیرا شخصیت شهدا یک شخصیت واقعی منتظر و پیوند خورده با امام زمان(عج) است .

آری به منتظر واقعی حسادت می ورزند ولی هرگز او به کسی حسادت نمی کند. او را تکذیب میکنند او همچنان آرام است .او را می ستایند فریب نمی خورد . او را نکوهش می کنند شکوه نمی کند مردم از او بد می گویند هرگز اندوهگین نمی شود 

...و اینگونه اند یاران واقعی آقا امام زمان (عج)...

...و باید از این به بعد برای منتظر بودن مهدوی بود .انقلابی زیست و انقلابی رفت  باید جور دیگر اندیشید و طور دیگر زیست و شهید حاج قاسم سلیمانی سید و سالار شهدای مقاومت این گونه بود .

آری شهید حاج قاسم سلیمانی همت بلندی داشت. نه تنها همتی بلند داشت بلکه همت این شهید والا مقام جهانی بود. زیرا او انقلابی به تمام معنا بود .

...و او انقلابی بود انقلابی که بین الطلوعین ظهور حضرت حجت(عج) است. زیرا فضایی برزخی دارد زیرا مرحله آمادگی میلیونها نفر برای ظهور هر چه پاکی و نور است. دوران طلب برای ظهور حضرت حجت است. نمونه بارز آن تاثیر عظیم شهادت سردار دلها بود که جهان را برای طلب ظهور به جلو انداخت.

زیرا خون سردار دلها و همراهان بزرگوار ایشان به حدی پاک  و مقدس بود  که دنیا را تحت تاثیر خود قرار داد. نمونه اش را در کشور اسلامی خود و کشور همسایه عراق مشاهده کردیم. که مردم حس و قدرت جدیدی پیدا کردند قدرت و حسی که برای دست یافتن به آن نیازمند سالها تلاش و کار فرهنگی و هزینه کردن بود. باید تلاشها میشد تا مردم را به یک وحدت و انسجام این گونه برسانیم امکان پذیر نبود. لذا خون مقدس سردار دلها و یاران باوفایش به اندازه یک امت کار کرد و تاثیر داشت.

براستی یک انسان چقدر میتواند بزرگ و مقدس باشد که اینگونه تاثیر گذار گردد؟


به قلم مدیر هیئت بی بی رقیه سلام الله علیها خرم آباد، سیده طاهره حسینی خرم آبادی


تاریخ ارسال مطلب: ۴:۱۳ - ۱۴۰۰/۵/۲۰
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر مربوطه در وب منتشر خواهند شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهند شد.


مهمترین مطالب
مهمترین مطالب گروه