دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
کد مطلب: ۱۰۱۰۰

فخر یاد کردن
مهدویت

فخر یاد کردن

::> ولایت آنلاین، گروه عقاید < ::
حاج آقا فخر گفت: من گمان می کنم خدمت مادر، مرا مورد عنایت حضرت قرار داده است.

بسم‌ الله الرّحمن الرّحیم 


 

فخر یاد کردن:

حاج آقا فخر گفت: من کاری نداشته ام، جز این که مادر من، علویه (سیده) است و زمین گیر شده است. تمام خدمات او را خود به عهده گرفته ام. حتی حمام و شستشوی او را. من گمان می کنم خدمت مادر، مرا مورد عنایت حضرت قرار داده است.
روزی آیه الله بهاالدینی به من گفت: امسال در مکه معظمه در مجلسی که آقا امام زمان علیه اسلام تشریف داشتند، اسم افرادی برده شد که مورد عنایت آقا بودند از جمله آن ها حاج آقا فخر بود. خودم را به آقای فخر رساندم و از ایشان پرسیدم: چه کرده ای که مورد عنایت حضرت مهدی علیه اسلام واقع شده ای و جریان را برایشان نقل کردم.
گریه کرد و گفت: آقای بها الدینی نگفت چه گونه خبر به ایشان رسیده است؟
گفتم: نه 
حاج آقا فخر گفت: من کاری نداشته ام، جز این که مادر من، علویه است و زمین گیر شده است. من هم با افتخار تمام خدمات او را بر عهده گرفته ام حتی حمام و شست و شوی او را. من گمان می کنم خدمت مادر، مرا مورد عنایت حضرت قرار داده است. 
اطلاعت از پدر من ناراحت بودم که چه کنم؟ به هر حال بخاطر اطلاعت امر پدر، به بازار رفتیم، لکن من توجهی به بازار و خرید نداشتم و به یاد مولا و اقایم بودم... تا بیرون مغازه را نگاه کردم، متوجه آقایی شدم، سید بزرگوار خوش سیمایی...
دانشمند محترم حاج شیخ وحید محبی اصل این داستان را نوشته و بنابر وصیت و سفارش آیه الله العظمی گلپایگانی در رویا، آن را در اختیار نویسنده کتاب شیفتگان حضرت مهدی علیه اسلام می سوختم و چشم به عنایت آن بزرگوار دوخته بودم تا شاید نظر لطفی کند و مرا به دیدار رویش مفتخر سازد. 
یکی از علما که از اولیا خداست ذکری به من تعلیم نمود و فرمود: به مدت چهل روز با مراقبت کامل به این ذکر مداومت داشته باش که ان الله به نتیجه خواهی رسید.
طبق دستور او عمل نمودم تا اینکه سی و چند روز گذشت...نام کتاب: تمنای وصال 

نام نویسنده: حسن محمودی 


توسط: ساناز ویسی


تاریخ ارسال مطلب: ۱۲:۶ - ۱۴۰۰/۲/۷
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر مربوطه در وب منتشر خواهند شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهند شد.


مهمترین مطالب
مهمترین مطالب گروه